| anonim_4396 a întrebat:

Am telefonul nokia X3 touch and type si vreau sa stiu cum pot sterge melodii (din cartela de memorie) si cum pot trimite melodii prin bluetooth pentru ca nu gaseste celalalt telefon (poze merge) plz cat mai repede ca ma enerveaza!

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da da fundita.cand primesc un raspuns bun... ce crezi ca nu am incercat?

| CautNume a răspuns:

Ma rog.nu poti sa spui "bun" ci "buna:.tongue.si daca te dai asa mare si tare (de fapt gresesti) dc dai u raspunsuri stupide pe TPU?

| CautNume a răspuns:

Si eu am modelul nou

| nydybody a răspuns:

Meniu-Aplicatii-Galerie-Card de memorie-Numele folderului de melodii-Melodia-Stergere! big grin succes! daca nu iti gaseste celalalt telefon se poate ca acel telefon sa fie setat ca aparat bluetooth ascuns, asta se poate rezolva din setari bluetooth. funda?big grin

| nydybody a răspuns:

Ce vrei sa spui? nu merge cum ti-am zis? eu am tlf asta de 3 luni si il cunosc mai bine decat altii in 3 ani! ma rog daca esti asa bun si ai incercat nu mai apela la TPU.

| nydybody a răspuns:

Ok buna! tongue nu imi pot da seama din nick name,am ales un adjectiv spre masculin din inertie,nu incerc sa '' ma dau mare'' incerc doar sa ajut, eu aceasta metoda o folosesc pentru ce ai intrebat, in orice caz imi cer scuze daca ai inteles altceva sau poate ca si eu am fost prea critic.