| alexandraCh a întrebat:

Voua cand vreti sa recuperati parola de la yahoo cu ajutorul intrebarilor secrete va apare urmatoarea eroare:
We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account. Would you like to try another email address or mobile number?

Please return on February 06, 2013, after 09:54 PST, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account?
Mie imi apare eroare de 5 luni de zile. Imi cer scuze pentru categorie dar asta e cea mai vizitata. Multumesc!

2 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns:

Probabil daca scriai la adolescenti era mult mai ok din toate punctele de vedere, aici la categoria asta s-ar putea sa primesti un mic bloc happy succes.Ah si in legatura cu intrebarile, iti zice de mobil deoarece nu iti poti recupera parola cu ajutorul intrebarilor oricat ai vrea big grin (e ceva setat din contul ala )

| dani01 a răspuns:

Mi-e nu imi apare