| violetamoise96 a întrebat:

Nu merge să pun fotografie la poveste pe Instagram. Știe cineva cauza? Help meee

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fii o eroare de la Instagram. Încerca mai târziu sau dacă nu merge șterge-l și instalează-l din nou. Bafta

| violetamoise96 explică (pentru anonim_4396):

Mersi! Am observat mai multe recenzii d astea pe google play... Se pare că nu sunt singura care a pățit asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru violetamoise96):

Și eu pățesc la fel. De azi dimineață tot încerc sa schimb parola de la Instagram si îmi da aceeasi eroare. Mai încerc data viitoare