| PupicelT a întrebat:

Nu`mi merg aplicatiile alea pe Facebook, gen ce masina vei avea, sau cati copii o sa ai etc. Ale de te pune ma intai sa dai like la pagina.laughing Sper ca ati inteles de care zic. Adica cand vreau sa vad ce imi zice aplicatia imi zice ca Navigarea sigură nu e suportată
Această aplicaţie încă nu suportă navigarea sigură (HTTPS). Află mai multe
Go to Apps and Games Dashboard
Cum fac sa imi mearga? sad

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Setarile contului>Setari de securitate>Navigare securizata>Editeaza>Debifezi "Browse Facebook on a secure connection (https) when possible">Salveaza modificarile.
Asa va merge.

2 răspunsuri:
| bella_5718 a răspuns:

Intra pe fb pe mozilla