| Alexander121 a întrebat:

Nu mi se aude sunetul pe youtube,tin sa mentionez ca in playere gen bsplayer,vlc, aimp3 se aude adcica daca ascult muzica sau vizionez un film ce este stocat pe hrad..merge dar de pe youtube nu merge sau ori care alte siteuri.
Am instalat si reinstalat wind,Adobe, codecuri....si tot degeaba
Vreo solutie?
Dau funda a cine ma poate ajuta
Mersi anticipatbig grin

5 răspunsuri:
| jmenaru a răspuns:

Nu reinstala frate niciun windows...banuiesc ca ai palca audio integrata..realtek sau via sau ac97 care de fapt tot realtex este...instaleaza driverul palcii de sunet pentru a avea acces la anumite setari.acolo trebuie sa ai speaker fill sau ceva de genul.bifeaza acea casuta. daca nu iti merge nici asa pentru ca vad ca ai zic ca nu se aude in nicio boxa dezinstall browserul cu care navighezi si install din nou.recomand mozilla dar u poti folosii ce vrei.incearca sa dezinstalezi si Adobe plugin si Adobe flash plugin 11x le agsesti in control panel la programs (ideal ar fi sa folosesti un program de curatat registrii dupa dezinstalare) incearca revo unninstaler.

| Alexander121 explică (pentru jmenaru):

Nu merge nu am nici un rezultat am incercat..reinstalari de win, programe....adobe..si multe altele..am citit pe mai multe forumuri.ce sa faci dar nu am gasit nimic ce sa imi fie de folos...chiar nu stiu ce ar putea fii.nu cred ca e placa de sunte fiindca mi-am pus si placa de sunet externat si nici un rezultat

| dasdsad a răspuns:

Am patit si eu asta, reinstaleaza windows-ul

| Alexander121 explică (pentru dasdsad):

Lam reinstalat de 10 ori..si nu acelasi tot windows diferit...si toto degeaba...

| 4real a răspuns:

Salut! Vezi aici poate se rezolva si la tine:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100324215208AA0KJ6i