| Frank51 a întrebat:

Nu mi se mai aude sunetul pe youtube,facebook, si restul site-urilor, de la ce poate sa fie?

Pe playerele AIMP3, VirtualDj,BsPlayer, se aude totul normal, in rest e normal, cu exceptie pe internet!

Răspuns Câştigător
| Si_Atatta_Stef_1999 a răspuns:

Ce windows ai? Daca ai Windows 7, 8 sau vista iti recomand sa treci si sa te uiti pe la setarie audio.

Ai mai putea sa incerci pe al browser.

Daca nu se rezolva problema si esti si pe Windows XP iti recomand sa reistalezi driverul.

Daca nu se intampla nimic tot asa este contacteaza un specialist in calculatoare.

Funda?

| Si_Atatta_Stef_1999 a răspuns (pentru Si_Atatta_Stef_1999):

P.S. AI mai putea reinstala si Windowsul.

7 răspunsuri:
| Frank51 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunusuri

Pana la urma am reinstalat driver-ul si se pare ca acum totul este in regula.

| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Instaleaza google chrome, sau reinstaleaza daca foloseai acest browser.E o problema cu browserul tau.

| gig1998 a răspuns:

Daca ai windows 7 dai pe bara din dreapta jos la sunet si apasa pe mixer si uitate daca nu cumva la internet ai volumul pe mute

| Si_Atatta_Stef_1999 a răspuns (pentru gig1998):

Ba internetu nu merge pe mute numai browserul deschis si e ra mai sigur sal reinstaleze, documenteazate despre setarile audio. Nu ma laud dar incearca sa dai raspunsuri mai complexe sa inteleaga omu big grin.

| TheLeryAs a răspuns:

Acum o sa am sunet