| zmyky a întrebat:

Nu mi se conecteaza mess-ul de cateva luni. Am formatat si hardu pentru ca credeam ca am virusi. Apoi a mers mess-ul pentru cateva zile si din nou imi apare " There might be a problem with your Internet connection. Make sure you computer is connected tothe Internet. Click Troubleshoot to begin a series of testes to try to doagnose the connection problem,". Pot sa fac browsing, merge yahoo mail pe web. ID-ul e bun. Am Internet Explorere vs. 8 si Yahoo Messenger vs. 11.5. Am incercat mai multe variante de rezolvare a acestei probleme dar nu am reusit. Cred ca e ceva de la setari, dar nu stiu ce. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| pelivanvasil a răspuns:

Deci trebuie sa schimbi messul cu o varianta mai noua (yahoo masenger 10 11 ect ) si mie te avertizez ai un virus troian deci schimba si windowsul funda te rog asa am patit si eu

| zmyky explică (pentru pelivanvasil):

Am ultima versiune, acum nu stiu, habar nu am cum fara sa ii mai fac ceva dupa multe incercari, acum merge uraaaaa. Nici nu mai conteaza care era problema. Mersi oricum. Salut!

2 răspunsuri:
| FLoA a răspuns:

Am aceeasi problema sad