| Delia a întrebat:

Nu mi se instaleaza update-urile pentru Windows.Sunt descarcate, dar nu se instaleaza.De fiecare data cand deschid calculatorul imi apare semnul acela galben"Update are ready for you computer". Le instalez, dar la urmatoarea pornire a calculatorului iar apare.Este setat pe automatic updates.Asa e de vreo jumatate de an. Ce sa fac? Am licenta Windows.Mentionez ca sunt aceleasi update-uri de fiecare data.Multumesc

1 răspuns:
| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Pai te duci in Control Panel - Automatic Updates si selecteazi Automatic ( recommended )
Intra aici : http://www.microsoft.com/......owsxp.mspx