| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul : de fiecare data cand deschid calculatorul mi se da restart de cate 5 ori. Pana acum doar asa dar azi mi s-a dat restart si cand il utulizam dupa jumatate de ora de la pornire. Ce credeti ca trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| MihaiTT a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa chemi pe cineva care se pricepe, in cazul de fata problema poate fi din mai multe cauze, incepand de la supraincalzire datorata prafului sau vreunui cooler defect pana la componente defectuoase gen placa video, condesatori umflati, sursa defecta care sa nu-ti duca suficient...etc... deci problema cred ca nu este una care ai putea sa o rezolvi tu primind sfaturi aici. sorry

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Si iti da cumva o eroare pe fond albastru? (crash memory)?