| Eunuarenume a întrebat:

Nu pot dormi noaptea si nici ziua nu dorm prea mult. Care e cauza?

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Pai am avut aceeasi problema dar, nu am luat somnifere, sau ceaiuri
Am facut asa. Intr-o noapte nu m-am mai culcat deloc, am stat treaza pana ziua urmatoare le la 22-23 noaptea si apoi m-am culcat
(merge 100%winking )

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Ca sa nu iei somnifere incearca sa faci activitate fizica, mananca ceapa da o stare de somnolenta in general dupa efort fizic si incearca sa nu iti mai faci multe griji pentru ca 99% din probleme le rezolva timpul.
Bulta bafta... http://www.tutorialepc.ro

| DenisIonut01 a răspuns:

Pai ar putea fi:stres, o problema care te "macina" deranjeaza, prea multa cafea pepsi cola produse care contin cofeina esti prea obosit thinking rezolvare du-te la medic? big grin