| CarinaVonPhetamine a întrebat:

Nu pot sa imi schimb numele la facebook. Ceva pareri? :-

3 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Clic aici http://www.facebook.com/editaccount.php și te va duce la pagina Account > Account Settings unde poți modifica numele tău de la facebook. E recomandat să îți pui numele real.
PS.: Dacă ai ales să schimbi numele prin metoda de mai sus, această schimbare nu se va produce instant, ci va trebui mai întâi să îți fie aprobat numele ales.

| AndreeaE a răspuns:

Dupa un anumit timp nu se mai poate, sau daca l-ai schimbat de mai multe ori se blocheaza, mi s-a intamplat!

| Rockingblack a răspuns:

Hai sa iti spun eu de ce nu ti-l mai poti schimba. Ori ti l-ai schimbat de trei ori ori ti-au blocat ca l-ai schimbat de doua ori in aceeasi zi. Daca e prima varianta, nu-l mai poti schimba deloc. Ca asa am facut si eu. Daca e a doua, mai asteapta cateva zile. Funda?