| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa instalez un router wireless fiindca la my network place nu am wireless network connection. ce sa fac?

1 răspuns:
| EugenRomaniuc a răspuns:

Cum adica sa instalezi? Iei routerul, il pui in priza, pui firul de la net, apoi in browser scrii 192.168.0.1 (sau cum scrie la tine prin hartii/spatele routerului) si ii faci configurarile de acolo happy Si, daca vrei internet wireless la PC trebuie sa ai un adaptor care SH costa 10 lei happy