| razzvan290 a întrebat:

Nu pot sa instalez windows xp peste windows 7 cand vreau sal instalez nu imi da voie deoarece zice ca asta e mai avansat. ce sa fac?

8 răspunsuri:
| sti a răspuns:

laughing Acum asta e, chiar trebuie să iți cumperi licență de Win 7, când apare

| whitehair a răspuns:

Fomareaza, instaleaza intai windows xp apoi windows seven. Daca gasesti drivere pentru windows seven zi-ne si noua unde.Succes.

| Munchkin a răspuns:

Nu poţi să instalezi un windows peste alt windows. În primul rând trebuie să-l dezinstalezi pe cel pe care îl ai, apoi poţi instala orice windows doreşti. Când bagi CD-ul pentru instalarea windowsului, ai opţiunea pentru dezinstalarea windowsului curent. Dezinstalează windows 7, apoi instaleză windows xp. Baftă!

| eumisha28 a răspuns:

Formateaza partitia pe care era fostul windows.partitia C apoi refa partitia si instaleaza noul windows.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o formatare si pe urma instalezi. Have fun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum formatez calculatoru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti niste idioti cu ideeile voastre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ca idioti