| Razvynus a întrebat:

Nu pot sa instalez Windows XP! crying
Salut!
Am o problema, nu pentru sa instalez Windows XP, am incercat mai mult ( unu sp2 si doua sp3).
Care ar fi problema: dupa ce ii bag codu trece mai departe la "installing network", aici im mod normal ar trebui sa apare pagina cu "networking settings" dar nu apare, ramane blocat la minutul 32.
Specific ca am afut inainte Windows 7.

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Incearca o stergere a partitiilor, creaza din nou partitii si formateaza complet partitia C. Inclin sa cred ca e vorba de un virus. Ar merita sa faci si o resetare de BIOS inainte de a face operatiunile pe care ti le-am descris mai sus. Daca e vorba de un PC, ca mai simpla resetare de BIOS o faci scotand bateria CMOS (e pe placa de baza, argintie si de marimea unei monezi de 50 de bani), si apoi sa o pui la loc dupa vreo 10 minute. Daca e un virus mai rebel, in felul asta dispare complet. Succes!

1 răspuns:
| Razvynus explică:

Tot nu merge straight face
Am instalat Windows Deluxe Edition 2010 si merge, Windows 7 merge, Windows Vista merge...
Windows XP original NU MERGE crying(