| SebastianPunk a întrebat:

Am o problema pe windows 10. Cand incerc sa adaug un dispozitiv (tv-ul) imi apare "windows doesn't have a network profile for this device".
Inca o problema e ca in "Settings" in "Network &Internet" Nu imi apare Wi-Fi. Am incercat cam tot ce-am gasit pe internet dar nu m-a ajutat.
Funda!

2 răspunsuri:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Trebuie ambele dispozitive sa fie conectate la wi-fi, iar dupa ce conectezi ambele dispozitive dai la screen resolution si ai acolo conect a wirelles devices si iti apare tv-ul si dai conect.

| SebastianPunk explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Pana la urma cred ca a functionat una dintre cele multe pe care le-am incercat. Oricum, mersi!