| Eclectica a întrebat:

Nu primesc notificari pentru likeurile primite la un comentariu postat pe alta pagina decat a mea, sau la ce imi apare la 'acasa", pe Facebook. De ce? Cand postez la mine pe pagina, comentariile sau lik-urile sunt notificate. La alte comentarii, deloc. In afara de "jurnal"mai e vreo posibilitate sa vad reactiile la commenturile mele? Merci!

1 răspuns:
| floringabor a răspuns:

La "acasa" pe faceebook apare pentru toti prietenii care ii ai in lista, dar bineinteles daca nu ai setat facebook-ul la cine sa vada ce postezi sa fie "Doar eu" Daca ai setat "Doar eu" iti apar la "acasa" dar le poti vedea doar tu