| tonyc7 a întrebat:

Am vazut un user de Facebook destul de popular, care desi are destul de multi prieteni in lista, la pozele ei postate acolo like-urile si commenturile primite nu apar vizibile absolut deloc. Nici macar la poza de coperta care e publica pentru oricine.
As dori sa stiu care e setarea pe care a facut-o pentru ca likeurile si commenturile primite sa nu fie absolut deloc vizibile (eventual nici macar pentru prietenii din lista, ci doar pentru proprietarul contului).
Multumesc, dau funda pentru raspunsul potrivit!

3 răspunsuri:
| AnotherGirl a răspuns:

Intră la Setări -> Preferințe -> Preferințe pentru reacții. Acolo poți bifa ca nimeni să nu poată vedea numărul de reacții pe care le primești la postările tale.

| tonyc7 explică (pentru AnotherGirl):

Am intrat in Setari, si in lista de optiuni de acolo nu apare deloc si optiunea, Preferinte"! Esti sigura ca exista asa ceva?

| AnotherGirl a răspuns (pentru tonyc7):

Da, eu am intrat de pe telefon. Ai aplicația actualizată? În dreapta ai acele 3 linii una sub alta. Apeși pe ele, derulezi până jos la Setări și confidențialitate, apoi Setări. Se deschid mai multe opțiuni și sub Preferințe găsești Preferințe pentru reacții.