| mihairey a întrebat:

Nu stiti cum sa scot protectia uni card micro sd?
Ca atunci cand vreau sa il formatez imi da write protected card

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E din cauza cardului scoate-l afara din PC si uitate in partea stanga sau dreapta apare ceva de genu unui buton alb si il misti in jos sau sus depinde in ce pozitie e. Apoi il introduci in pc si n-o sa mai fie protected card

| MissKattyBlack a răspuns (pentru mgtow):

Wow! mie mi-a mers! thank you very much

| Gradinarualice a răspuns (pentru mgtow):

Nu functioneaza

| Gradinarualice a răspuns (pentru MissKattyBlack):

Mie nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ajut dreptate mersi fain si mie mi a ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cardu Micro SD nu are nici un buton pe el,intr-adevar cardurile SD au buton de lock,unlock,dar eu nu mai stiu ce sa fac cu el,repet, e micro sd si nu are nici un buton, help

| FURY05 a răspuns:

Faza e ca daca bagi cardul in adaptor atunci are un buton si lasi butonu ala in jos.merci Spetsnaz

| Cociu_Cristian_2001 a răspuns (pentru FURY05):

Mersi mult mi-a mers si mie