| ioana375 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac. De 3 ani am net de la Vodafone si merge destul de bine, o mica problema ar fi faptul ca youtub-ul se incarca destul de greu... Dar timp de 2 luni de zile factura a inceput sa-mi vina 100 lei si normal trebuia sa-mi vina de 50 lei. Tin sa mentionez ca e doar modem, fara cablu sau telefon. Am avut timp de o luna de la rds (doar modem) nu mergea deloc. Avea viteza foarte slaba si mergea doar in jurul orelor 3-8 (dimineata) bine. In rest era viteza super proasta nu mergea sa deschid nici google-ul. Unor vecine la fel li se intampla, dar mai am o prietena care are si cablu si telefon de la rds si a zis ca la ea merge. Am vrut sa ma mut pe UPC dar am inteles ca viteza e tot la fel de proasta dar unor prietene de-ale mele au zis ca la ele merge ( una din ele mi-a zis azi ca nu-i mai merge youtubul si nici trilulilu pentru a putea asculta muzica ). Ce sa mai cred? Care e cel mai bun? Credeti ca daca iau pachet de la rds cu cablu si las modemul in continuare va merge mai bine?

2 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Probabil ai trafic limitat...cand depasesti traficul iti ia bani in plus zic eu

| Margarina1 a răspuns:

Da ca s i eu am modem si mie imi face si eu in bag Fribra optica bagati si o sa iti mearga tongue