| Tavio a întrebat:

Nu stiu ce taste am apasat dar acum tastatura mea face un fel de predictii....adica in orice browser sau in orice altceva as scrie imi formeaza cuvintele in functie de cuvintele existente pe ecran, le incadreaza cu un patrat galben.Si tote tastele sunt inversate unde mai pui ca daca dau spre exemplu Control + alt + delete acum imi intra in browser in loc de control panel. Va rog ajutati-ma, dau funda!

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Mmm sinncer e ceva de la tastatura.mie imi scrii incontinua aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oriunde voiam sa scriu ceva ...adica voiam sa sciu pe google :TPU si nu putem fiindca incepea automat sa scrie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.duo la reparat..sau dai 20-30 de lei pe una noua..succes

| Tavio explică:

Nu e de la tastatura...afica in browser imi apare sus o bara unde imi formeaza cuvinte