| Packer19 a întrebat:

Buna, am si eu repede nevoie de ajutor.
Stiu ca probabil am o intrebare idioata, dar am o problema...cu tastatura sad
Am apasat din greseala niste taste de pe tastatura si acum cand vreau sa scriu ceva nu vad ce scriu inainte, si in caseta de run(cmd) nu vad absolut nimic...adica nu vad scris, si nu vad denumirea dedesubt la fisiere in documents etc?
Ma poate ajuta cineva, va rog happy
Mersi!

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Poti reporni sistemul?

| Packer19 explică (pentru LPCTSTR):

La ce te referi?, restart i-am dat deja

| LPCTSTR a răspuns (pentru Packer19):

Poti macar sa ne spui ce taste, aproximativ, ai apasat?

| Packer19 explică (pentru LPCTSTR):

Nu prea stiu dar a fost cred in zona literelor f, g, ctrl, alt, space, windows.
Cred ca pe aici

| PainTech a răspuns:

Salut!
Textul scris din tastatura este complet inexistent sau doar invizibil (poate fi selectat cu mouse )?
A fost instalat un update exact inainte de aparitia problemei?