| Unlucky a întrebat:

Nu stiu de ce nu mai pot deschide chrome adica nici nu mai il gasesc in pc daca caut si nu mai e nici un shorttcut nimic dar totusi nu e dezinstalat si pot sa intru pe el dar de pe o pagina salvata. nu stiu daca intelegeti dar nu gasesc de unde sa il deschid altundeva. ce fac?

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Local Disk C -> Program Files -> Google -> Chrome -> Application -> "chrome.exe" (click dreapta -> send to: desktop)

daca nu este in aceasta locatie: control panel -> folder options -> view-> se bifeaza: show hidden files, folders, and drivers -> apply
Local Disk C -> Users -> numele tau -> AppData -> Local -> Google -> Chrome

| BlueViP a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.

| ale28bz a răspuns:

Intra in My Computer - Partitia C - Program Files si il gasesti acolo