| anonim_4396 a întrebat:

O persoana din lista mea mi-a dat ignore pe messenger. Vreau sa stiu cum pot sa iau contact cu aceasta persoana. Mentionez ca nu am alata sursa de contact cu aceasta persoana(telefon, mail, etc.)
multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Iti faci un al id de mess... ii dai add persoanei... si ii spui ce ai de spuswinking

9 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

... sau ii trimiti un mail sau ii dai telefon

carla
| carla a răspuns:

Daca ti-a dat ignore sigur nu vrea sa mai i-a legatura cu tine. De ce vrei sa vb cu o persoana care nu te place? Daca nu e o problema urgenta... eu zic sa uiti de pers respectiva este clar ca nu ti-e prieten.

| chybrytel a răspuns:

faci alt id de mess si ii dai addwinking sau ii trimiti un mailwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te bagi k alt aidd si scrii aidd ei...pe urma ii lasi mesaj. un fel de mass sa zic asa... o sa-l primeasca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il lasi in pace o sa te scoata intr-o ziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bla.bla.bla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cum pot sa trimit si eu o lista de mersi pe alt id

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vb cu el dar de fapt si de drept vb la pereti

| diana_3119 a răspuns:

Poate ca el ti-a dat ignore pe MESSENGER dar nu si de e-mail. daca ii trimiti un e-mail il vede