| backback a întrebat:

O placa video compatibila pentru
Motherboard Name:Hewlett-Packard 09F8h

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Iti trebuie o placa low profile. cea mai puternica placa low profile ce o vad eu este asta. http://www.pcgarage.ro/......file-hdmi/ daca e scumpa, cauta tu pe pc garage sau pe alte situri de calculatoare alt model mai ieftin. sau add la mess sprintaroiuflorin si vorbim acolo mai detaliat.

6 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Http://www.findlaptopdriver.com/hp-09f8h-specs/
merge orice placa PCI-E. cati bani ai? ce procesor ai? ce sursa ai? ce carcasa ai? ce monitor ai? ce faci cu sistemul? recomand totusi asa ceva. http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/ ruleaza orice joc daca ai macar un pentium D, deci joci orice pe rezolutii mici si medii. totusi raspunde la intrebari.

| florin1979 a răspuns (pentru backback):

Spune ce inaltime are carcasa? sau ce latime cum vrei tu sa o iei. masoara partea cea mai ingusta, nu stiu daca incape o placa video acolo. astea-s calculatoare de office, nu de jocuri. sad

| backback explică (pentru florin1979):

Pai are 10 cm inaltime

| florin1979 a răspuns (pentru backback):

Http://www.sparkle.com.tw/en/products_detail.asp?ID=67 DACA TE UITI ATENT AICI, ARE DOAR 69 MILIMETRI INALTIME ACEA PLACA. ASA AU TOATE LOW PROFILE.

| backback explică (pentru florin1979):

Mersi mult pentru linkul cu placa video cat despre pret mi se pare unul rezonabil

| florin1979 a răspuns (pentru backback):

Iti trebuie o placa low profile. cea mai puternica placa low profile ce o vad eu este asta. http://www.pcgarage.ro/......file-hdmi/ daca e scumpa, cauta tu pe pc garage sau pe alte situri de calculatoare alt model mai ieftin. sau add la mess sprintaroiuflorin si vorbim acolo mai detaliat.