| SelenaDesire a întrebat:

O prietena mi-a spus ca exista un program anume care actineaza ca un bluetooth si astfel pot sa`mi descarc pozele in calculator.

Dar, vine intrebarea urmatoare: Care? Am cautat pe internet dar nu am gasit. Va rog daca gasiti vreun program, oarecare, sau daca stiti sfaturi orice, dau fundita.

4 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Program nu exista, dar exista un cablu asemanator cu cablul de date care se numeste bluetooth si se poate cumpara de la magazinele de telefoane, nu costa mult.happy

| LORY a răspuns:

Bluetooth pentru calculator e un sispozitiv usb care se conecteaza la unitatea centrala si permite schimbul de date intre telefon si calculator. Trebuie sa ti-l cumperi. Am si eu. E in jur de 50 de lei, poate chiar mai putin.

Bafta!

| emanuelf a răspuns:

Nu exista un program care sa actioneze ca bluetooth fara a avea bluetooth pe calculator. Daca nu ai, cumpara unul (nu costa mult) si va avea si softul de care spui. Daca vrei sa descarci de pe telefon, iti recomand sa il conectezi de calculator prin cablul de date. E mai simplu si datele se transfera mai repede. Bafta!

| denideni1234 a răspuns:

Pai si eu caut programul acela dar nu stiu care este.