| Aleeeeeeee a întrebat:

Buna happy am LG GD 510 si nu stiu sa trimit pozele din telefon in calculator. Imi tot apare sa descarc un program,, Pc Suite III ", cand dau clik pe download nu se descarca, am tot cautat pe internet dar nu gasesc. Cei care aveti LG GD 510 imi puteti spune cum pot baga muzica, poze pe el in afara de a-mi trimite o persoana prin bluetooth. Va rog, dau fundita raspunsului corect.

Răspuns Câştigător
| Yugeen a răspuns:

Pentru a descarca "LG PC Suite 3", acceseaza link-ul urmator:
http://csmg.lgmobile.com/......_Setup.exe

Dupa ce l-ai instalat, urmatorul tutorial iti poate fi de ajutor, doar ca este in lb. engleza!
Daca ai nevoie de traducere, foloseste "google translate" (http://translate.google.com), pentru ceea ce ai tu nevoie, eu zic ca este suficient :)!

Succes!

14 răspunsuri:
| corina977 a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi programul ala pentru ca nu ai de unde sa-l iei til da telefonul mai incearca sa il downloadezi ...si eu am lg gd 510. dar la mine a mers sa'l downloadez si am si bagat muzica si poze in tel

| corina977 a răspuns:

Nu trebuie sa aiba niciun cd...cand bagi cablul usb in calculator e adevarat ca iti apara aia sa descarci pc suite 3 si o descarci si dupa aia se instaleaza si poti baga muzica si poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ce noobi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am usb si nu trebuie sa instalezi nimic bagi cablu in pc si se conecteaza cu telefonul...winking si app am LG gd 510batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cnd conectezi cablul de date iti apare aqlo ceva tu apesi pe aia din mijloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin memori card

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am raspunsul pentru tine ci vreau sa intreb ceva vreau sa-mi cumpar un telefon care sa pot baga poze de pe telefon pe calculator ce trebuie sa aiba acel telefon care-l cumpar ca sa pot sa-mi bag poze pe calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi cablul de date si alegi optiunea stocare in masa. si iti deschide telefonul ca pe orice stick de memorie, poti sterge sau copia fisiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste in carte lui si iti spune acolo trebuie sa activezi ceva asa imi facea si mie uitate in carte si o sa iti dai seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1: Un cablu de date si ii dai conectare la memorie masiva
2:Scoti cardul din tel si il bagi in pc
3big grinai download la LG pe site la Pc Suite III

Răspuns utilizator avertizat
| vladutzDx a răspuns:

Deci bagi cablul si dai pe stocare in masa si nu trebuie sa download nimic de pe net

| dïïannè °↓♥ a răspuns:

Cand l.ai cumparat normal trebuia sa aiba un cd mik ala il bagi in pc instalezi...si repornesti pc...si a 2. a zi trebuie sa mearga:Xbig hug fundissa?batting eyelashes am nevoie plz[-o

| mimi1982 a răspuns:

Cu un bluetooth de pc sau cu programul lui pc suite III dar trebuie sa ai rabdare sa se descarce la mine a mers