| SelenaDesire a întrebat:

O prietena mi-a spus ca exista un program care actioneaza ca un bluetooth, adica sa-ti poti descarca pozele, dar nu stiu care, si jur ca as face orice, am incercat sa gasesc, dar adevarul este ca nu ma prea pricep la cautat.

Asa ca va rog, spuneti-mi si mie niste programe, sfaturi sau orice, dar nu raspunsuri tampite ca de exemplu: 'Cumpara`ti un telefon' 'cablu de date' sau porcarii, si dau fundita.

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Pai gindeste logic, prin ce mecanism poate receptiona un pc ceea ce trimiti tu din telefon? Iti trebuie ori cablu de date, ori adaptor bluetooth(ca un stick usb)altfel nu ai cum, crede-ma.

| nobody_9468 a răspuns:

Nu e progarm, ci te duci la un magazin de calculatoare si ceri bluetooth pentru calculatorhappy

eu am si pot descarca de pe orice telefon poze, date, meelodiitongue

baftawinking

| dia_2587 a răspuns:

Pai iti iei un adaptor bluetooth si are bineinteles si un cd care contine acel program prin care, dupa ce l-ai instalat, poti transfera date de pe acel pc pe mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BLUETOOTH LA MAGAZIN de calculatoare iti cumpertihappy