| anonim_4396 a întrebat:

Oare pot instala windows pe xbox 360?

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Daca nu merge chiar așa de și ar trebui sa meargă
Încearcă să instalezi
Virtual box
Este o mașină virtuală in care poți rula orice fel de sistem de operare dorești tu că și când ar fi pur și simplu un simplu joc

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Xbox 360 e o consola, nu un PC. Nu are cum sa ruleze Windows, si nu exista drivere compatibile, deci tot ce poti face e sa strici consola

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Nu merge GTA San Andreas și mai multe cum ar fi pubg sau fortnite și nu știu ce să fac cu ea

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

GTA SA merge daca cumperi versiunea pentru ea, nu cea de PC. Fortnite si PUBG nu are cum, e o consola din 2005, nu se mai fac jocuri pentru ea de ani buni.

https://www.emag.ro/......DQSHBYBBM/

| UserRo10 a răspuns:

Nu poti deloc. Arhitectura procesorului de xbox nu te ajuta deloc. E ca si cand pui un fotbalist de performanta sa mearga la cel mai mare campionat de tenis. Tot un sport este, dar e complet diferit.

| gabriel2004o a răspuns:

Nu cred, tine și de placa de baza și alte chestii de compatibilitate