| BeBe38 a întrebat:

Obisnuiesc sa ascult muzica la maxim mai tot timpul cand stau pe calculator dar astazi nu stiu de ce a inceput sa se auda altfel sunetul. Se aude infundat, bassul se aude foarte tare iar vocea de la melodie putin de tot. Am boxe 5.1 Altec Lansing 151i si daca stie cineva ce s-a intamplat...

Răspuns Câştigător
FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Ori boxele au cedat (s-a rupt membrana) ori ai făcut din greșeală modificări la EQ-ul soft-ului pe care îl folosești (Winamp, iTunes).

2 răspunsuri:
| thpop a răspuns:

De ce esculti la maxim? iti strica urechile

| BeBe38 explică:

Teliky, ala e raspuns la misto din cate vad.Ascult cum vreau muzica.Eu am pus alta intrebare.
Legat de ce a spus Florin, folosesc doar YouTube pentru ascultat muzica. Cum ai zis si tu, cred ca au cedat boxele.