| Stelian2015 a întrebat:

Odata cu noua instalare a windowsului virusii dispar automat, sau trebuie facuta devirusarea, odata cu instalarea noului windows?

Răspuns Câştigător
| iamEmrys a răspuns:

Daca formatezi partitia in care instalezi windows-ul nu si nu ai virusi pe alte partitii nu, daca formatezi tot hardul 100% nu mai ai virusi

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă FORMATEZI hard-ul ( hardurile, respectiv toate partiţiile ) înainte de instalarea Windows-ului, atunci DA, se şterge TOT de pe hard, inclusiv viruşii!

Toate cele bune!