| Aandr2 a întrebat:

Ok,am mai pus intrebarea asta o dată. Am pus niste poze*poze cu conversații avute cu fostul meu prieten, conversații normale cu,, te iubesc",,, mi-e dor de tine" etc...*. În 6 luni de relație am facut ss la aproape toate momentele de genul si le-am băgat într-un folder din galerie.Nu voiam ca verișoara mea sa afle de fosta mea relație si le-am pus în aplicația Folder Securizat, intrebarea e din nou,, Cum le pot scoate din Folder Securizat?" (Am dat mesaj chiar si la cei de la Samsung sa imi explice, dar nu m-au ajutat deloc!"

Răspuns Câştigător
| GouDidodino a răspuns:

Intri in folderul securizat, selectezi Galerie, dupa xe se deschide continului cu poze, selectezi ce poze vrei sa scoti ( tii mai mult apăsat pe poza până apare semnul pentru bifat) bifezi ce vrei sa scoti apoi de duci in dreapta sus unde o sa vezi 3 punctulete, apesi pe ele, de deschide meniul, si apesi pe ultima de jos care este Scoatere din Folder Securizat. Asta e tot

1 răspuns:
| carbon21 a răspuns:

De ce ai face asta? Sa faci mii de ss?