| Boboleu a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos crying! Azi cand am aprins calculatorul dupa scoala nu-mi mergea Skype-ul, faceam dublu-clic pe el si nimic, restartam calculatorul- nimic, trebuia sa se arate programul pe bara de instrumente jos- nu era. Tot azi am formatat tot ce am avut in pc ca sa scap de virusi, am instalat si windowsul nou. Aceeasi problema cu Skype-ul, fac dublu-clic si nimic, oofff Doamne crying Ajutati-ma sad. Ce poate fi? crying Dau funda! pleaseee help me crying

Răspuns Câştigător
| Dragonboy a răspuns:

Descarca alta versiune de skype! daca nu merge nici asa da un reset la placa de bazawinking

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Este posibil ca o versiune mai veche de skype sa nu mai functioneze, de aceea descarca o alta versiune mai noua se skype.SI VERIFICA DACA PROGRAMUL ARE ACCEPT DIN PARTEA FIREWALLULUI