| smashedblackfox a întrebat:

Ok, deci...acum cateva saptamani mi-a murit placa de baza, si am schimbat-o cu una de la o alta unitate, iar acum totul bine, pana cand... Dintr-o data mi se face ecranul negru si apoi cand revine la loc, e ca si cum l-as fi avut pe standby, aratandu-mi ca trebuie sa apas pe iconul pe care il am si dedesubt scrie [x] program(s) running. In fine, ceva de genul. Iar cand dau acolo, toate icon-urile de pe ecran sunt rearanjate ca naiba -.-.

Mi s-a mai întâmplat acum ceva timp, până când mi-a cerut parolă, şi eu nu îi pusesem niciuna. A reuşit cineva să scape de parola aia enervantă, dar nu vreau să chem acum de fiecare dată când se întâmplă asta. E vreo cale de a scăpa de treaba asta?

1 răspuns:
| TeodorL a răspuns:

Salut! Ce sistem de operare rulezi?