| CentyLox a întrebat:

Ok deci am un Allview x3 soul lite nou nout si pana acum nu am avut nici o problema cu el pana acum. Am pornit telefonul am dat drumul la muzica si cand sa intru pe YouTube imaginea ingheata aparent si daca dau pe butonul de aplicatii recente pot sa il elimin la fel cu restul aplicatiilor google. Telefonul nu are modificari de software gen root sau custom rom.

Răspuns Câştigător
| Ţîrdea_Adrian_1995 a răspuns:

Posibil să ai un virus. Încearcă un hard reset dacă nu îl poți accesa pe cel din setări apoi instalează un antivirus bun

| CentyLox explică (pentru Ţîrdea_Adrian_1995):

Ceva nu este in regula ca am incercat sa ascult muzica din stocarea interna si nu merge

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai prost telefon, Allview, vinde l ca o să ai numai belele cu el, pe viitor optează pentru: Samsung, Asus, Motorola.