| BadSirChaos a întrebat:

Ok, deci, fara raspunsuri aiurea, am neaparat nevoie de un program sau ceva care sa ma ajute sa imi aflu parola de la pc, am w10 si am uitat-o, am niste fisiere importante pe care le-am criptat si se sterg daca resetez parola. NU mai am cdul de la windows, nu mai stiu pe unde l-am pus si nu am timp sa il caut.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Siiiigur ca da...
Poti doar sa o stergi! Ne punem parole si le uitam... tare!

| BadSirChaos explică:

Ba nu... E un program ophcrack doar ca nu crackuieste parole grele decat daca dai bani si nu au facut versiune de w10, deci, nu m-ar ajuta. Am mai vazut o metode doar ca am nevoie de cdul de la windows sad