| DoarEu291 a întrebat:

Okaaay,nu imi gasesc castile. Daca conectez altele,se aude ciudat,ca de ex,cand ascult-o melodie se aude in surdinaPot face ceva in privinta asta, sa pot folosi alta pereche?
Fundita, funda si funditoi. laughing))))

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Trebuie sa alegi alta pereche de casti, majoritatea celor ce produc telefoane folosesc diferit pini, de aceea cu un model de casti iti merge normal iar cu altul iti merge perfect.
Trebuie sa mergi sa cauti si sa testezi castile sa vezi daca sunt compatibile cu telefonul tau.