| Mâncărici a întrebat:

Am un Nokia N78 si nu se aude difuzorul cand vreau sa ascult o melodie sau cand sunt apelat de o alta persoana! Sa mentionez ca tonul tastelor se poate auzi si cand conectez castile! Pot face ceva fara a apela la un service? Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica daca nu ai setat (din greseala) pe "fara ton" la apeluri sau "mute".

| Mâncărici explică (pentru anonim_4396):

Nu se poate ascullta nici macar o melodie, daca ai citit cu atentie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mâncărici):

Scuze pentru presupuneri dar, am si eu acasa unul care "nu face nimic", "doar se uita" si pe urma nu stie de ce nu merge telefonul. Poate este defect si atunci tot service-ul este solutia.

| Mâncărici explică (pentru anonim_4396):

Asta a ramas ultima solutie!