| JustDoitforme a întrebat:

Orange young
Vreau sa-mi activez optiunea de 5euro de la Orange young dar nu pot. Am trimis cnp`ul si mi-a aparut ca am intrat in Orange young. Am sunat la *100# am facut tot ce era acolo am selectat optiunea si mi-a aparut ca o sa primesc un mesaj. Am facut asta de 3 ori dar nu primesc nici un mesaj. Poate sa fie vreo problema daa ieri mi-am activat-o dar mi-am dezactivat-o imediat fara sa consum din minute?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne dai un mesaj privat in care sa ne spui numarul tau de telefon. Verificam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers