| JustDoitforme a întrebat:

Vreau sa-mi activez acea optiune la 5euro de pe Orange young, dar am o problema. Dupa ce selectez optiunea si confirmzice sa astept ca o sa primesc un emsaj de confirmare, stau de 10min si nu am primit nimic. Are vreo legatura faptul ca am anulat ieri aceeasi optiune iar acum o activez din nou?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asteapta inca 10, si daca tot nu primesti nimic, suna la ei. Te vor lamuri, mie nu mi s-a mai intamplat si nu cred ca are legatura una cu cealalta. (dezactivatul cu reactivatul) decat daca nu mai exista optiunea.