| nutuxcristian a întrebat:

Parere laptop (daca e bun pentru gaming):Lenovo ideapad G500

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZkXZONrgQ_4 Ceva de genul o sa-ti mearga jocurile. Din banii aia poti sa iti iei un pc gaming de 3 ori mai bun.

| atomescu a răspuns:

Exita mai multe modele de Lenovo G500 si in principal toate sunt destul de bune pentru gaming.

Mie mi se pare ca cel mai bun este acesta: http://bit.ly/1mg2RBH

Răspuns utilizator avertizat
| oninfo a răspuns:

Eu am un Laptop Acer E1-531 procesor 1.7 Ram 4 GB HDD 500 GB si nu am avut pana acum probleme cu jocurile. Dar iti recomand un Acer cu un procesor de peste 2.0, cativa rami mai multi si o placa video pe masura, sigur o sa fie mai bine. Succes