| MskDesign a răspuns:

Bun pentru navigare pe net si office.Pentru gaming sa nu te gandesti, laptop-urile oricat sustin cei care le vand sau fabrincantii, nu sunt pentru asa ceva.

| Xpressurself a răspuns:

Pareri? pentru ce? cat de frumos e in poza?
daca nu stii pentru ce vrei sa-ti iei laptop nu merita sa arunci banii. pentru jocuri e slab. nici nu mai cumpara nimeni calculator pentru jocuri acum da sa cumperi un laptop. exista playstation si xbox.
pentru grafica este slabut de asemenea.
deci ce vrei sa faci cu el? de aici incepi?
este bun de navigat pe internet, de ascultat muzica, sa tii poze si video dar si pentru asta 500Gb e putin.
nu are unitate optica! adica nu poti folosi cd/dvd uri.
dar vai acre camera veb HD happy poti face videochat, nu de cea mai buna calitate da merge... laughing