| TheodoraBy a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul acesta: http://www.flanco.ro/......ws-8.html. Mentionez ca trec pe clasa a zecea, profil matematica-informatica si am nevoie pentru informatica, programe si alte lucruri. Si imi place foarte mult faptul ca are multa memorie. Dar totusi as vrea sa aud mai multe pareri. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica, este posibil sa il gasesti mai ieftin in alte parti decat la hotii de la Flanco.
Laptopul este bun pentru ce ai tu nevoie happy

| TheodoraBy explică (pentru anonim_4396):

Multumesc...pretul nu e extrem de important. Cel mai mult am vrut sa aflu daca este bun. Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheodoraBy):

Toate laptopurile, chiar si cele mai ieftine fac treaba foarte buna in zilele noastre.
Jocuile pe calculator sunt singurele care cer calculatoare scumpe.