| NickPop a întrebat:

Poti baga cd in acest laptop? http://www.flanco.ro/......ws-8.html.
Ce pareri aveti despre el? PS: il vreau pentru net, muzica si office

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Nu poti baga CD in acel laptop, nu are CD-ROM/DVD-ROM.
O zi buna.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

"Fara unitate optica". Asta scrie pe site-ul Flanco. Adica nu are CD-ROM, DVD-ROM, CD-RW sau DVD-RW. Nu poti baga niciun fel de disc. Cel mai probabil operatiunile se executa cu ajutorul unui stick usb.

| MskDesign a răspuns:

Asta e ultima teapa pe care o folosesc producatorii de laptop-uri pentru a micsora pretul dispozitivului.Si eu am un Acer extensa cumparat acum 6 luni si nu are unitate optica.Eu stiam asta inainte sa il cumpar si nu am nevoie de acea unitate pentru ca laptop-ul il folosesc dimineata cand fumez si beau cafea, inainte sa plec la munca.

| K0sti a răspuns (pentru NickPop):

Pai tu nu citesti taicule acolo, ca scrie in romaneste? Vrei sa-ti citim noi?