| NicVal74 a întrebat:

Va salut, am luat si eu acest pc
PC Gaming BALAUR Alb Legendar, AMD Ryzen 5 7600 3. 8GHz, 32GB DDR5, 1TB SSD, RTX 3060 12GB GDDR6, Iluminare RGB, https://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-g...ng-balaur-alb/ si dupa o luna nu mai vedea monitorul pc-ul si imi dadea "no signal"cand vroiai sa intri in jocuri,dar si dupa o perioada ce stateai pe Youtube,l-am trimis in service la garantie,disperarea e ca am dat o caruta de bani si stai fara el,bineinteles cu reprosuri din partea familiei,ca mai bine luai nu stiu cum,de nu stiu unde,eu nu tineam sus si tare ca PC Garage e super ok in domeniul asta al calculatoarelor,iti este ciuda ca in tara asta nu mai ai incredere in nimic, iei un produs nou nout dar vad ca tot cand vreau sa vb. cu baietii de la service imi raspun doar protocolar, gen copy paste la mesaje din topicuri cu service, in fine intrebarea e cat trebuie sa astept rezolvarea asta cu acest Balaur, sa pot sa-mi spal rusinea in familie!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Te inteleg dar asta nu poate sa-ti spuna nimeni cat timp vor lucra ei la pc-ul tau! Ai avut ghinion, asta e!

| NicVal74 explică (pentru lpavel):

Mare ghinion, dai o caruta de bani si stai 15 zile fara!

| NicVal74 explică (pentru lpavel):

Am revenit cu mesaj sa specific ca m-au contactat baietii de la Pc Garage si mi-au specificat ca mi-au schimbat vechea placa https://www.pcgarage.ro/......6-192-bit/ cu una https://www.pcgarage.ro/......-bit/,sper ca sunt la fei nu este vreun downgrade!

| lpavel a răspuns (pentru NicVal74):

La al 2-lea link nu este nimic... cica iepurasul garajist isi cere scuze ca nu a gasit ce eu am cautat laughing