| fany74 a întrebat:

Pc nu mai porneste! Nu pot intra in bios! Am scos bateria de la bios si nimic, am schimbat memoria, monitorul e negru in unitate toate functioneaza cand opresc unitatea de la buton si pornesc iar nu o mai ia, palpaie numai ledul de la buton. ce sa-i mai fac?

1 răspuns:
| RaVuL a răspuns:

Scoate cablu video http://www.vitacom.ro/......le-195.jpg
despre acest cablu e vorba scoate-l sufla bineee binee si baga-l la loc fa de cate-va ori asta ca va merge
daca nu merge da add raul_diablo86 ca iti mai spun moduri d-astea pentru ca si eu am avut aceasta problema;)