| marinela92 a întrebat:

Pe ecran imi apar icoanele doar de un singur fel adica le-am deschis pe toate cu messenger si acum daca dau pe google chrome imi intra in joc si pe altele cum fac sa schimb asta la normal? va rog scuzati categoria dar am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| Florian0515 a răspuns:

http://www.sevenforums.com/attachments/tut..._-shortcut-.reg

1) Iei programul de mai sus
2) Il pui pe desktop
3) Dublu clic pe el
4) Dai,, da",, da",, ok"
5)Si dai un restart la PC

| Duty_Dutzy_1998 a răspuns (pentru Florian0515):

Salut,care program de mai sus? ca is mai multe plz astept un raspuns repede mersi :X

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Toate iconitele de pe desktop sunt la fel. Descarca si instaleaza lnkfix de aici http://www.mediafire.com/? 57x0g2drsv0mqnx da un restart si... Enjoy!

| intrebareainimi a răspuns (pentru neluL):

Multumesc asta chiar m-a ajutat like boss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| intrebareainimi a răspuns:

Multumesc asta chiar m-ai ajutat like boss

| intrebareainimi a răspuns:

NeluL mersi boss chiar a mers

| Leustean_Bogdan_1997 a răspuns:

Care prorgram