| Zsolt15 a întrebat:

Pe Facebook poti sa blochezi pe cineva sa nu arate absolut nimic despre tine,chiar daca esti etichetat sau alte chestii, de parca nu ai avea cont? si cum faci asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, il blochezi!
Mergi in profilul persoanei respective si langa butonul de "Mesaje" sunt 3 puncte "..." pe care dai clik si selectezi "Block".
Ti se deschid apoi o alta icoana, care iti cere sa confirm si tu dai click pe ea "confirm" si gata, persoana respectiva este blocata si nu-ti mai poate vedea nimic postat de tine, sau unde esti tu taguit.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun: procesul de blocare este reversibil, adica poti oricand sa te introci si sa-l deblochezi.
Dar numai tu o poti face, pentru ca tu l-ai blocat.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca il blochezi el iti va putea vedea activitatea ta doar daca intra de pe alt cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe profilul persoanei si dai pe acele puncte de langa mesaj si ai si optiunea de blocare.