| terminator_7004 a întrebat:

Pe iphone 4 poti sa downloadezi melodii de pe net in telefon si sa o asculti ca pe orice telefon sau trebuie neaparat sa fie downloadata de pe itunes? de exemplu pot sa trag de pe siteuri de muzica in telefon?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti! In IPhone poti sa bagi muzica prin ITunes de pe pc in tel. Vezi ca in CIDIA ai MIXTUBE si cu el poti descarca in telefon toate videoclipurile de pe Youtube! In format mp3 descarci doar din computer!