| G a întrebat:

Pe iTunes am melodiile aranjate in ordinea alfabetica a numelui, dar se mai intampla uneori sa fie cate una "buclucasa" care nu sta la locul ei. Se intampla mai ales cu melodiile care incep cu "The...", nu stau laolalta cu celelalte care incep cu T. De ce? big grin

2 răspunsuri:
| G explică:

Nevermind, cred ca m-am prins de ce.

| ♥Băăăăăă♥ a răspuns:

Pentru ca The nu e un nume si atunci iTunes il ia dupa cum ii The Ian Project si mie mil pune la I pentru ca the nu e nume e un articolhee hee

funditapuppy dog eyes