| JustMe47 a întrebat:

Iconitele de pe Desktop nu stau aranjate, daca le aranjez si dau refresh se aranjeaza in ordine alfabetica, nu conteaza cum ii dau eu sa le ordoneze. si inainte le aranjam cum vroiam eu si stateau. Ce se intampla? (acelesi lucru il patesc daca dau restart sau opresc si pornesc ) P.s. : Si se vad si mari, chiar daca le dau mai mici.

1 răspuns:
| Idontknow69 a răspuns:

Da click dreapta si pune click-ul pe Sort By(dar nu da click)si dupa iti apare :
name
size
item type
date modifiet
dai click pe cum vrei sa le aranjezi duap nume, marime, tipul de item si date modificare, dai-i odata ce vrei si dupa da refresh si daca se aranjeaza cum vor ele atunci nu stiu cum sa te ajutsadsad
daca merge:Fundita?happy